Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukiwany Telemarketer

Żory

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska - Telemarketer

Osoba pracująca na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów sprzedażowych z klientami. Do jej obowiązków należeć
będzie:

* sporządzanie oferty handlowej
* analiza potrzeb klienta
* aktywna sprzedaż telefoniczna produktów Miasteczka Westernowego Twinpigs
* raportowanie wyników pracy

Wymagania:
* doświadczenie w sprzedaży
* umiejętność budowania trwałej relacji z klientem
* zorientowanie na rezultaty
* umiejętność obsługi komputera
* wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę
* łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:
* umowę zlecenie
* pracę od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach
* możliwość rozwoju
Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku.

Kontakt telefoniczny preferowany: 533 953 890, Iwona.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 28 Listopad, 2014  09:58

Identyfikator: 530485

Wyświetleń: 4338