Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Katowice, ul. Chorzowska 108

Firma o międzynarodowym zasięgu, działająca na rynku polskim od 15 lat z sektora usług finansowych, pięciokrotnie odznaczona tytułem -Najlepszego Pracodawcy - (w latach: 2005, 2006, 2009, 2010 i 2012) poszukuje obecnie współpracowników do sprzedaży kompleksowych planów finansowo-ochronnych dla Klientów indywidualnych.

Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie

Opis stanowiska i zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie klientów celem realizacji planu sprzedażowego;
- zawieranie umów z klientami indywidualnymi oraz z małymi i średnimi firmami;
- dopasowywanie produktów do potrzeb i oczekiwań klientów;
- uczestnictwo w spotkaniach agencyjnych i szkoleniach;
- raportowanie do bezpośredniego przełożonego o wynikach sprzedażowych

Wymagania:

- wykształcenie wyższe;
- nastawienie na realizację zadań;
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
- pewność siebie i wysoką kulturę osobistą;

Korzyści wynikające ze współpracy:

- atrakcyjne warunki finansowe należące do jednych z najlepszych na rynku;
- atrakcyjne i jasne warunki współpracy (mile widziana chęć otwarcia własnej działalności gospodarczej , jako formy rozliczenia)
- bogaty wachlarz pozapłacowych systemów motywacyjnych;
- dostęp do szerokiego pakietu szkoleń i wsparcie doświadczonej kadry;
- szansa na tworzenie własnego biznesu przy wsparciu finansowym i merytorycznym firmy;
- udostępnienie miejsce do pracy oraz potrzebnych materiałów;
- wyjątkowe perspektywy rozwoju poprzez realizację indywidualnej ścieżki kariery;
- elastyczne godziny pracy;
- uprawnienia Komisji Nadzoru Finansowego do wykonywania zawodu.

Nie zwlekaj i podejmij wyzwanie, który przyniesie Ci satysfakcję zawodową i finansową na wiele lat.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w procesie rekrutacji proszone są o przesłanie CV przez formularz kontaktowy.

Aplikacje winny być opatrzone klauzulą: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 09 Marzec, 2014  21:46

Identyfikator: 499402

Wyświetleń: 3887