Śląskie

zmień miasto

Przedstawiciel Handlowy

Żory

Osoba zajmująca stanowisko Przedstawiciel Handlowy odpowiedzialna będzie za bieżącą i posprzedażową obsługę klientów Spółki.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

* Aktywna prezentacja klientowi produktów Spółki,
* Przygotowywanie dokumentów związanych z procesem sprzedaży,
* Inicjatywa w pozyskiwaniu nowych klientów, jak i dbałość o relacje
handlowe z obecnymi klientami,
* Analiza potrzeb klientów

Oczekujemy:
* Doświadczenia w handlu na stanowisku sprzedażowym, mile widziane
doświadczenie w branży eventowej
* Doświadczenia w obsłudze klienta
* Znajomości technik sprzedaży i negocjacji
* Posiadania prawa jazdy kat. "B" + samochód
* Wykształcenia minimum średniego.

Profil cech osobowości:
* Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
* Umiejętność analitycznego myślenia;
* Samodzielność w rozwiązywaniu problemów;
* Dokładność i rzetelność;
* Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
* Zdolność szybkiego uczenia się;
* Umiejętność pracy pod presją,
* Zdolności negocjacyjne.

Proponujemy:

* Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* Umowę o pracę

Możliwość rozwoju i zdobycia szerokiego doświadczenia

Preferowany kontakt tel.: 533 953 890.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 28 Listopad, 2014  10:01

Identyfikator: 530488

Wyświetleń: 2996