Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy - branża elektrotechniczna

Woj. śląskie

Dla Naszego Klienta, przedsiębiorstwa handlowego, zajmującego się sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów elektroinstalacyjnych, będącego przedstawicielem wszystkich najważniejszych krajowych i światowych producentów branży elektroinstalacyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. śląskie

Obowiązki:

- aktywna sprzedaż produktów,
- pozyskiwanie nowych klientów dla firmy,
- analiza podległego rynku,
- realizacja planów sprzedażowych,
- przygotowywanie, negocjacja warunków handlowych.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
- znajomość branży elektrotechnicznej,
- mile widziane wykształcenie o profilu: elektrotechnika, energetyka, automatyk,
- łatwość nawiązywania nowych kontaktów handlowych, umiejętność negocjacji warunków handlowych,
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- prawo jazdy kat. B.

Oferta:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop,
- praca w przyjaznej atmosferze.

Aplikacje CV proszę wysyłać na adres: rekrutacje@hr.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 09 Wrzesien, 2014  16:01

Identyfikator: 520979

Wyświetleń: 3731