Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Handlowych

Podkarpackie, Rzeszów

Dla naszego Kluczowego Klienta spółki z branży informatycznej działającej od 2003 roku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce zatrudnienia: Rzeszów (okolice)
Nr ref.: SH/04/2015
Głównym zadaniem Specjalisty ds. Handlowych będzie sprzedaż rozwiązań IT
do sektora publicznego.

Opis stanowiska:
&#8226; sprzedaż rozwiązań IT (sektor publiczny)
&#8226; samodzielne przygotowanie ofert
&#8226; monitorowanie ogłoszeń o zamówieniach publicznych
&#8226; przygotowanie i kompletowanie dokumentacji przetargowej
&#8226; realizowanie założonego planu sprzedażowego
&#8226; budowanie długotrwałych relacji biznesowych
&#8226; opieka handlowa nad pozyskanymi projektami
&#8226; współpraca z działami merytorycznymi, zespołem prawnym, zespołem realizacji
i marketingiem

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki techniczne
&#8226; Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży do sektora publicznego w branży IT
&#8226; Doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze Klienta biznesowego
&#8226; Dobra znajomość technologii IT
&#8226; Znajomość Prawa Zamówień Publicznych i innych aktów prawnych wymaganych do poprawnego przygotowania ofert przetargowych
&#8226; Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami
&#8226; Umiejętność planowania i organizacji działań w ramach realizowanych projektów
&#8226; Umiejętność rozwiązywania problemów
&#8226; Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
&#8226; Umiejętności analityczne
&#8226; Doświadczenie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu prezentacji
&#8226; Znajomości pakietu MS Office i j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
&#8226; Czynne prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:
&#8226; Zatrudnienie w spółce o wysokiej pozycji rynkowej działającej w oparciu o najnowocześniejsze technologie
&#8226; Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
&#8226; Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, notebook, telefon służbowy)
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja
&#8226; Pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny

Aplikacje (CV +list motywacyjny) prosimy przesyłać w terminie 21 dni od daty ukazania się ogłoszenia wraz z numerem referencyjnym na adres: rekrutacja@mentor-hr.pl/
Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo
o kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

&#8222;Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych przekazanych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest MENTOR HR Management., z siedzibą w Rzeszowie (35-328), przy ul. Geodetów 1.
Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 29 Styczen, 2015  14:54

Identyfikator: 537174

Wyświetleń: 3596