Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży / Handlowiec &#8211; branża IT

Bielsko-Biała

W związku z dynamicznym rozwojem rynku i firmy NAV24 Sp. z o. o. poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży / Handlowiec.
Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży B2B, posiadasz umiejętności sprzedażowe - pracuj z produktami Microsoft Dynamics &#8211; nowoczesnymi rozwiązaniami IT dla biznesu. Sprawdź, dlaczego warto aplikować do NAV24:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała / Śląsk

Oferujemy:
&#8226; pracę z rozpoznawalnymi, światowymi produktami (oprogramowanie Microsoft Dynamics) i profesjonalnymi usługami IT
&#8226; stabilne warunki zatrudnienia
&#8226; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego
&#8226; uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach Microsoft
&#8226; samodzielne stanowisko pracy
&#8226; niepowtarzalną atmosferę w pracy
&#8226; szkolenia produktowe i sprzedażowe
&#8226; niezbędne narzędzia pracy
&#8226; kartę MultiBenefit
&#8226; udział w kursie j. angielskiego

Zakres obowiązków:
&#8226; tworzenie ofert w odpowiedzi na indywidualne potrzeby Klienta oraz prowadzenie negocjacji
&#8226; pozyskiwanie nowych Klientów, sprzedaż systemu Microsoft Dynamics NAV / CRM
&#8226; budowanie długotrwałych relacji biznesowych
&#8226; prowadzenie prezentacji dla potencjalnych Klientów
&#8226; raportowanie prowadzonych działań
&#8226; bieżące monitorowanie rynku
&#8226; poszerzanie wiedzy na temat produktów, technologii oraz innowacji pojawiających się w firmie i branży

Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie, marketing, powiązane z informatyką)
&#8226; doświadczenie w działaniach sprzedażowych
&#8226; bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
&#8226; otwartość, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
&#8226; komunikatywna znajomość j. angielskiego
&#8226; gotowość do wyjazdów służbowych
&#8226; prawo jazdy kat. B
&#8226; biegła znajomość pakietu MS Office

Dodatkowymi atutami będą:
&#8226; znajomość systemów klasy ERP lub Microsoft Dynamics NAV / CRM

Dołącz do zespołu NAV24. Czekamy na Twoje CV na: praca@nav24.pl/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest NAV24 Sp. z o.o.. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Michałowicza 46/3, 43-300 Bielsko-Biała. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Kim jesteśmy?
NAV24 to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, których łączy wieloletnie doświadczenie w branży IT, w tym w systemie Microsoft Dynamics NAV (rozwiązania ERP, WMS) oraz zaangażowanie we wdrażaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych Microsoft. Jesteśmy jednym z kluczowych partnerów Microsoft w Polsce, osiągając w roku 2016 status Gold Enterprise Resource Planning Microsoft Dynamics NAV.

NAV24 wspiera, zarówno międzynarodowe korporacje, jak i lokalne firmy, w procesach księgowych, sprzedażowych, produkcyjnych i magazynowych. W kompetencje ekspertów NAV24, oprócz wdrożenia i wsparcia serwisowego, wchodzą kompleksowe usługi obejmujące przemodelowanie i organizację procesów biznesowych, by były optymalne oraz logiczne z punktu widzenia informatyki.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 06 Wrzesien, 2016  12:26

Identyfikator: 592427

Wyświetleń: 3006