Śląskie

Specjalista ds. sprzedaży exportowej z językiem francuskim, holenderskim

Kornice

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150
Miejsce pracy: Kornice

Główne zadania:
&#8226; Pozyskiwanie nowych klientów zgodnie z planem działania
&#8226; Systematyczna obsługa dotychczasowych klientów
&#8226; Przygotowywanie ofert i wysyłki e-mailing
&#8226; Rozmowy telefoniczne z klientami, monitorowanie potrzeb, informowanie o ofercie, wstępna wycena
&#8226; Sporządzanie ofert i kalkulacji
&#8226; Prowadzenie korespondencji handlowej
&#8226; Wycena i wysyłka zapytań ofertowych

Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe
&#8226; biegła znajomość jednego z języków: francuski, holenderski
&#8226; obsługa pakietu MS Office

Oferujemy:
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
&#8226; atrakcyjne warunki pracy,
&#8226; pomoc w relokacji.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji poprzez kszpila@uniapol.pl/ lub link --> uniapol.startpraca.pl/application/form/192571/0/1/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Ogłoszenie dodane: Sroda, 17 Wrzesien, 2014  14:08

Identyfikator: 522044

Wyświetleń: 3795