Śląskie

IMAR SERVICE GROUP - specjalizujemy się w usługach outsourcingu personalnego, kadrowego i płacowego.

Katowice

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

IMAR SERVICE GROUP - specjalizujemy się w usługach outsourcingu personalnego, kadrowego i płacowego. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania HR w zakresie rekrutacji.
W naszej codziennej pracy stawiamy na profesjonalizm.

Dla naszego klienta, nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży usług telefonii stacjonarnej oraz usług multimedialnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca klienta

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: OCS/01/Katowice

Zadania:
&#8226; telefoniczna obsługa klientów firmy oraz możliwość do sprzedaży produktów i usług firmy telekomunikacyjnej,
&#8226; kompleksowa obsługa połączeń w ruchu przychodzącym,
&#8226; budowanie pozytywnych relacji z klientami.
Wymagania:
&#8226; komunikatywność,
&#8226; nienaganna dykcja,
&#8226; dyspozycyjność,
&#8226; otwartość,
&#8226; wykształcenie średnie,
&#8226; sprawna obsługa komputera,
&#8226; silna motywacja do pracy,
&#8226; mile widziane doświadczenie w obsłudze telefonicznej.
Oferujemy:
&#8226; pracę od poniedziałku do niedzieli (zmiany poranne i/lub popołudniowe),
&#8226; system profesjonalnych szkoleń,
&#8226; stałą stawkę godzinową oraz bardzo atrakcyjne warunki premiowania,
&#8226; stałe wsparcie w procesie sprzedaży,
&#8226; pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,
&#8226; możliwość rozwoju w renomowanej firmie,
&#8226; możliwość długofalowej współpracy.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, prześlij nam swoje cv na adres: biuro@imar.com.pl/
w temacie wiadomości wpisz nazwę miejscowości i nr referencyjny
Oferta pracy tymczasowej. imar.com.pl/ Agencja Pracy Tymczasowej, nr rejestru 114

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 18 Grudzien, 2014  12:40

Identyfikator: 532897

Wyświetleń: 3014