Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Obsługa Klienta Biznesowego

Ostrava, Czechy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:

- udzielanie pierwszego bezpośredniego technicznego wsparcia dla klientów
- odpowiadanie na wszystkie przychodzące pytania od klientów dotyczące technicznych usterek i awarii
- wstępne diagnozowanie zgłaszanych usterek , raportowanie ich kolejnym działom
- ścisła współpraca z personelem technicznym dla szybkiego rozwiązania problemów klienta
- przejmowanie odpowiedzialności za przypisane sprawy dotyczące technicznych problemów
- informowanie klientów i zdawanie relacji z poczynionych przedsięwzięć dotyczących zgłoszonej usterki

Wymagania:

- płynna znajomość jednego z podanych języków ( szwedzki, francuski, hiszpanski, wloski, holenderski) na poziomie zaawansowanym + komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego
- doskonałe umiejętności komunikacyjne
- umiejętność rozwiązywania problemów
- podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
- praca od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- pełny etat w stabilnej firmie w centrum Ostrawy
- praca w młodym zespole
- przyjemne i nowoczesne środowisko pracy
- 6-8 tygodni szkolenia (sala wykładowa w miejscu pracy)
- świadczenia pracownicze (5 tygodni urlopu, bony żywieniowe, kursy CISCO)

Proszę o odpowiedz z CV w języku angielskim

Ogłoszenie dodane: Sroda, 27 Lipiec, 2016  21:49

Identyfikator: 588823

Wyświetleń: 2465