Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista Ds.Wsparcia Klienta z językiem niemieckim

Katowice

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy
z Katowic poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds.Wsparcia Klienta z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

Wsparcie Klientów niemieckojęzycznych:

Bieżąca kontrola stanu zamówień i ruchu w serwisie internetowym,
Udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące statusu produktów i płatności,
Informowanie klientówdrogą mailową, telefoniczną i za pośrednictwem chata o aktualnym miejscu ich zamówienia,
Optymalizacja ogłoszeń dotyczących sprzedaży przedmiotów.

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
Mile widziana znajomość języka angielskiego,
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Wysokie umiejętności komunikacyjne,
Entuzjazm i zaangażowanie,

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę
Wynagrodzenie podstawowe plus premia.
Pakiet profesjonalnych szkoleń,
Codzienny kontakt z językiem niemieckim.
Pracę w międzynarodowym środowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:ng@recruiters.com.pl/

Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy Recruiters w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 06 Pazdziernik, 2017  14:46

Identyfikator: 622010

Wyświetleń: 2308