Śląskie

Telefoniczna obsługa klienta biznesowego &#8211; Opiekun Klienta

Chorzów

IMAR SERVICE GROUP - specjalizujemy się w usługach outsourcingu personalnego, kadrowego i płacowego. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania HR w zakresie rekrutacji.
W naszej codziennej pracy stawiamy na profesjonalizm.

Dla naszego klienta
lidera na rynku telefonii komórkowej, poszukujemy osób na stanowisko:

nr ref. IMR/01/15/CH

Miejsce pracy: Chorzów

Zadania:

&#8226;obsługa połączeń w ruchu przychodzącym oraz wychodzącym
&#8226;kompleksowa obsługa klienta biznesowego w zakresie telefonii mobilnej i stacjonarnej

Oferujemy:

&#8226;umowę o pracę w wymiarze &#190; etatu, z możliwością dopełnienia do pełnego etatu
&#8226;pracę głównie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 (sporadycznie 8-16 lub 12-20, jedna sobota pracująca na 1,5 miesiąca, niedziele wolne)
&#8226;system szkoleń
&#8226;bardzo dobre warunki premiowania, atrakcyjne konkursy pracownicze
&#8226;stałe wsparcie w procesie sprzedaży
&#8226;pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
&#8226;możliwość rozwoju w renomowanej firmie
&#8226;możliwość długofalowej współpracy

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, dyspozycyjną, otwartą, lubisz kontakt z ludźmi, masz wykształcenie min. średnie maturalne, potrafisz sprawnie obsługiwać komputer i masz silną motywację do pracy oraz chęć zdobycia doświadczenia, prześlij nam swoje cv na adres: biuro@imar.com.pl/ w temacie wiadomości wpisz nazwę miejscowości i nr referencyjny.

Oferta pracy tymczasowej.

imar.com.pl/

Agencja Pracy Tymczasowej
nr rejestru 114

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 09 Grudzien, 2014  08:26

Identyfikator: 531730

Wyświetleń: 2848