Śląskie

Nasza nowa oferta - Pracownik Logistyki - dla Ciebie w Gliwicach

Już jest - Nasza nowa oferta - Pracownik Logistyki - dla Ciebie w Gliwicach

Zastanawiasz się nad branżą? Niepotrzebnie

Rozwiń swoje skrzydła w branży Automotive rozpoczynając pracę w fabryce Kirchhoff.

Nie zastanawiaj się długo, czekamy na Twoją wiadomość sms o treści Gliwice pod numerem 725 252 582,
porozmawiamy i przedstawimy wszystkie szczegóły.

Możemy zaoferować naszym kandydatom
&#8226; Pracę z najnowszą technologią
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego
&#8226; Zatrudnienie od zaraz
&#8226; Prywatną opiekę medyczna
&#8226; Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod strukturę klienta po 6 miesiącach
&#8226; Wynagrodzenie godzinowe od 20,50 zł brutto + dodatki od 4-6 zł brutto/h
&#8226; Dofinansowanie do stołówki 6,00 zł brutto/dzień
&#8226; Dodatek do transportu 2,50 zł brutto/dzień
&#8226; Dodatki stażowe i frekwencyjne po upływie ustalonego czasu

Twoje obowiązki
&#8226; Dostarczanie komponentów na produkcję
&#8226; Odbiór materiałów z obszaru produkcji
&#8226; Przygotowywanie wysyłek

Nasze wymagania
&#8226; Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
&#8226; Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

Agencja Pracy Tymczasowej nr 24292

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 27 Styczen, 2022  12:59

Identyfikator: 712361

Wyświetleń: 1846